Kimblewick RNF prosty miękki Poponcini

Produkty
765
PLN
Kimblewick RNF prosty miękki Poponcini
Cena: 765,00 zł
Cena netto: 621,95 zł
szt.
* - Pole wymagane
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

925_20160515144529

Producent:
POPONCINI

Wędzidło kimblewick RNF prosty 

KIMBLEWICK – Rodzaj wędzidła, który łączy w sobie bezpośrednie działanie z zastosowaniem dźwigni. Stosowanie dla koni, które są zbyt silne i mało uważne na wędzidło. Często używane dla dzieci, aby zwiększyć ich kontrolę nad końmi. Wymaga podpięcia łańcuszka lub paska pod brodę.

Rodzaje ścięgierzy Poponcini :

Harmony A - extra miękkie

Harmony 1 - miękkie

Harmony 2 - średnio miękkie 

 

Poponcini to niezwykle delikatne wędzidła produkowane we Włoszech.

Wyróżnia je znany pod nazwą „Harmony” elastyczny ścięgierz występujący w trzech rodzajach giętkości. Najbardziej elastyczny to Harmony A, następnie Harmony 1 oraz mniej elastyczny Harmony 2.

Wszystkie są produkowane ze stalowego drutu z miedzianymi tulejami na końcach, który jest ręcznie pokrywany warstwą całkowicie nietoksycznego silikonu, który zapewnia koniom maksymalny komfort i jest bardzo dobrze akceptowany. Jest to typ wędzidła, które jest bardzo wygodne dla konia, może z łatwością zamykać pysk dzięki czemu jest spokojniejszy i bardziej zrelaksowany. Należy jednak pamiętać, że trwałość tego wędzidło wykonanego z silikonu jest mniejsza od wędzideł z metalowymi ścięgierzami.

UWAGA W związku z tym, że wędzidła Poponcini są tak miękkie istnieje możliwość, że zostaną przegryzione przez konia czego nie obejmuje gwarancja. 

Aby przetestować wędzidło Poponcini należy je uprzednio owinąć bandażem lateksowym. Pogryzione czy przegryzione wędziło nie może zostać zwrócone do wypożyczalni. 

 

Dane techniczne

Materiał Guma
Konstrukcja ścięgieża (construction) Prosty miękki
Typ wędzidła - część policzkowa Kimblewick RNF

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl