Producenci
O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku otwierając pierwszy w Warszawie Sklep Jeździecki Stajnia na ul. Polnej 28. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera zyskując zaufanie Klientów i stale współpracując z wiodącymi zawodnikami w celu optymalizacji posiadanego asortymentu.

W roku 2015 w ramach projektu Grupa Stajnia uruchomiliśmy pierwszą w Polsce wypożyczalnię wędzideł. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem codziennej pracy z koniem jest posiadanie najlepiej dopasowanego wędzidła. Jednocześnie wiemy, że każdy koń zareaguje indywidualnie, a bez wypróbowania danego kiełzna nigdy nie mamy pewności jaki uzyskamy rezultat.

Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom, aby zminimalizować ryzyko nietrafionych wyborów i ułatwić profesjonalny dobór idealnego kiełzna zdecydowaliśmy się stworzyć możliwość testowania wędzidła przed decyzją o jego zakupie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email wedzidla@wedzidla.pl lub telefonicznie pod numerem +48 601817990.

 

Serdecznie zapraszamy!


Załoga Grupa Stajnia - sklep oraz wypożyczalnia wędzideł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl